17.8/20/21.8/23/28 *2.5 mm, 50 GAB Zaudēt Adatu Rullīšu Augsta Oglekļa Hroma Cilindrisko Tapu Rullīšu SUJ2 Paralēli Adatas

€8.94 €8.49

Tagi: gaisa filtru no e30 325i, atpakaļ vāciņu s5 i9600, atpakaļ vāciņu s10 koka, gaisa filtrs dfsk v27, 3d printeri 2020. gadam komplekts, automašīnas lējumiem rallijs, dzīvniekiem pūš rotaļlietas, atpakaļ vāciņu s5 metāla, dzīvniekiem bļodas ūdens.

SKU : w11251 Kategorija:top
Kopīgot:
Apraksts

  • Zīmola Nosaukums: FUSHI
  • Modeļa Numurs: Diametrs 2.5x17.8 2.5x20 2.5x21.8 2.5x23 2.5x28 mm
  • Materiāls: suj2

Adatu Rullīšu PIN Veidi un Īpašības

JIS SUJ2 augsta oglekļa hroma gultņu tērauda, šis produkts pieņem Japāna SUJ2 paturot īpaša tērauda pilns cietais HRC58-61 ir nodiluma pretestību balsta un stiprina tērauda kapsulā darbspēju, dzīvoklis padoms var būt tieši apstrādā un izmanto, pelējuma, ir lielāks nekā SKD -61 (HRC52) 2-3 reizes visu aparatūru.

IZMĒRI SARAKSTS

Ražošanas metode

Kvalitātes gultņu tērauda kausēšanas ir ļoti augsta.Tas ir nepieciešams stingri kontrolēt saturu, sēra, fosfora, ūdeņraža un daudzums, lielums un sadalījums nemetāliskie ieslēgumi un karbīdiem, jo skaita nemetāliskie ieslēgumi un karbīdiem.Izmērs un sadalījums gultņu tērauda, ir liela ietekme uz kalpošanas gultņu tērauda.Traucējumu rādījumi ir bieži izraisa paplašināšanos mikro plaisas, kas radīts ap lielu ieslēgumi vai karbīdiem.Galvenais ražošanas procesā gultņu tērauda nepārtrauktās liešanas iekārtas.Elektriskā krāsns kausēšanas + electroslag pārkausēšanas procesā kausēšanai, un nelielu daudzumu vakuuma indukcijas + vakuuma pašpatēriņam dubultā vakuuma vai + vairākas vakuuma pašpatēriņam procesa kvalitātes uzlabošanai, gultņu tērauda.

F A Q

1.KĀPĒC GULTŅIEM, KO SAŅEMU, IR KRATOT?

Grāmatojumu gultnis, kas saistīti ar spēlēt.Noklusējuma ir standarta C0 likvidēšana, kas ir parasti 3-18um.Attiecīgais princips ir parādīts attēlā zemāk.Ja jums nav nepieciešams, lai krata, lūdzu, izvēlieties C2 mazo likvidēšana, balstu, Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, pirms iegādāties.

2.KĀDS IR PRECIZITĀTE, ABEC-1

ABEC ir Amerikas ANSI standartam.Atbilstošo vācu DIN standarta un starptautisko standartu ISO ir šādi:

3.VAI JUMS SNIEDZ LOĢISTIKAS SEKOŠANAS INFORMĀCIJU?

Jā, visi mūsu produkti nodrošina pilnu loģistikas izsekošanu, Un produkti, ko jūs iegādājaties, ir visu jauno.Mēs jums iegādāties transporta apdrošināšana jums.Ja prece ir bojāta vai pazaudēta transportēšanas laikā, jūs varat saņemt samaksāto.

Pievienot atsauksmi

1 2 3 4 5

Recenzijas