ZENOTTIC Retro Recepšu Saulesbrilles Sieviešu Optisko Tuvredzība, Saules Brilles Sievietēm Vintage Black Acetate Briļļu Dāmas Sunglass

€40.95 €22.52

Tagi: sieviešu, saules brilles cristal, toketorism recepšu brilles, militāro melna brilles, vz brilles, bling brilles sievietēm, atago, optiskās brilles mi, guci acetāta saulesbrilles, Tuvredzība saulesbrilles, prescrition saules brilles.

SKU : w22431 Kategorija:top
Kopīgot:
Apraksts

 • Modeļa Numurs: BT3006
 • Templis Materiāls: Acetāts
 • Frame Funkcija: Modes Kristālu Apdare
 • Templis Savienojums: Pavasara Viru
 • Glāzes Forma: apaļā rāmja brilles
 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
 • Rāmja Krāsa: Melns, Bruņurupuča Bruņas, Violeta
 • Dzimums: SIEVIETES
 • Rāmja Materiāls: Acetāts
 • Lēcu Materiāls: CR-39
 • Recepšu Objektīvs: Pielāgojama
 • Zīmola Nosaukums: ZENOTTIC

1.56/1.61/1.67/1.74 Super Hi-Indekss Ultra Plānas Asfēriskie RX Briļļu Briļļu Lēcas Acīs Ar Tuvredzība

Cena ietver objektīvi

Lūdzu, piedāvājam jūsu brilles recepšu mūsu formu vai sūtiet savu oriģinālo recepti, lai mums.

OD(LABĀ ACS) SPH _ ; CYL _ ; ASS _ ;

OS(KREISĀ ACS) SPH_ ; CYL _: ASS _;

PD _:

Explaination:

1. O. D. = Labo Aci O. S. = Kreisā Acs

2.SPH= Sfēras=Sfērisks, un ir spēks no jūsu receptes, lāči zīmi "+" vai "-", "+"nozīmē, tālredzības un vecuma tālredzība, "-"nozīmē, tuvredzības.Ja "PL" vai "Plano" tiek minēts vietā SPH par jūsu recepte, lūdzu, ievadiet 0.00 šo iespēju.

2.CYL= Cilindru= Cilindrisks, ir dioptriju pakāpi, astigmatisms.Šis numurs arī ir "+" vai "-" zīmes.Ja "DS"vai "SPH" vai "sfērisks" vai "PL" ir norādīts vietā CYL, tas nozīmē, jums nav astigmatismu un 0.00 risinājums nepieciešams, lai izvēlēties.

3. ASS, ir skaitlis starp 0 un 180 grādiem, un ir orientācija jūsu astigmatismu.Nav pazīmju, ka pirms šo numuru.

4. P. D. attālums = Pupillary Attālums

Viena Vīzija: Par Tuvredzību Tikai vai Lasīt Tikai

Index & Type: ASP (Asfēriskie)

1.56 ASP: 0.00-4.00 ieteicams

1.61 ASP: 4.00-6.00 ieteicams

1.67 ASP: 6.00-9.00 ieteicams

1.74 ASP: par 9.00 ieteicams

PIEZĪME:

Kopējo tuvredzība / hyperopia / presbyopic brilles

Ja jūsu CYL vairāk nekā 250 ,jums ir jāmaksā $10, un sazinieties ar mums, pirms maksājuma veikšanas.

JA VĒLIES CITU KRĀSU, TONĒTA

LŪDZU, SAZINIETIES AR MUMS

PELĒKA OBJEKTĪVA KRĀSAS

JA VĒLIES CITU KRĀSU, TONĒTA

LŪDZU, SAZINIETIES AR MUMS

______________________________________________________

Lūdzu, Ņemiet vērā: Astigmatisms korekcija ("CYL / Cilindra") .Daži ārsti raksta receptes, jo plus (+) cilindra un daži mīnus (-) cilindra.Viņi nav vienādi.Īpaši jāņem vērā tas, ievadot receptes vēlāk.Ja jūs neredzat kaut ko tur, atstājiet to tukšu.Jūsu ārsts var izmantot tukšu Rx pad , nav pre-made Rx spilventiņu brilles tikai.Ja tas tā ir gadījumā, jūs varat izdarīt iedomātu tīkla līnijas atdala numurus.Tas būs atdalītu dažādas vērtības vieglāk jums.Top jauda ir vienmēr labās acs, un apakšā enerģijas ir vienmēr kreisi.Ja jūs neredzat to, numurus, jo daži no kastes (ja nav CYL vai ASS vai PIEVIENOT), atstājiet tās vērtības, tukšu, ja pasūtījuma.Ja jūs redzēt tikai vienu skaitu katrai acij, tas ir "SPH / Jomā", jauda; atstāt visus citus laukus tukšus.Tas ir parasts ārsts, lai dažreiz pametat aiz komata .Ja redzat skaitu, piemēram, -100 vai +225 , tas nozīmē, ka jūsu ārsts ir -1.00 vai +2.25 ., attiecīgi.Arī, ass 5 05 vai ir tāda pati kā 005; 70 ir tas pats, kā 070. Tā, piemēram, izmantojot saīsinājumus, vai rakstot īsu rokas.Ja jums nav astigmatisms vienā vai abās acīs, jūsu ārsts var vienkārši rakstīt jomā enerģijas vien, vai var izmantot vietturus kā sph ("sfērā") vai D. S. ("dioptriju jomā") vietā.

Ja jums ir nepieciešams, palīdzēt saprast, kādu daļu no jūsu receptes, lūdzu, sazinieties ar mums, lai nodrošinātu, viss ir ievadīts pareizi, kā norādīts.Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums, un mēs vēlamies jūsu brilles ir izgatavotas tieši jūsu ārsta norādījumiem.

Modes Dizaineru Briļļu Ietvari Sieviešu Kārtas Rāmja Brilles Bezrecepšu Rāmis Sieviešu Briļļu Kristālu Apdare 2018 Jaunas

Pievienot atsauksmi

1 2 3 4 5

Recenzijas