1gb LM3886 Audio Pastiprinātāju Valdes Mono Pastiprinātājs Valdes Amp Atbalsta Paralēli 68W

€8.95 €8.33

Tagi: v caurules pastiprinātājs, pastiprinātājs pam8406, dyi ampli audio, modul pastiprinātājs valde, apk, lepai pastiprinātājs mosfet, lm3886tf, accuphase, nap200, amp mini.

SKU : w22441 Kategorija:top
Kopīgot:
Apraksts

  • Iepakojums: No
  • Modeļa Numurs: LM3886 Audio Pastiprinātāju Valde
  • Maksimālā Jauda Vienam Kanālam: 60W
  • Zīmola Nosaukums: Olīvu Lapu
  • Kanāli: 1

LM3886 veiktspējas parametri īsumā:

·VCC=±28V IZEJAS=68W/4Ω, 38W/8 Ω

·VCC=±35V IZEJAS=50W/8 Ω

· Maksimālā jauda: 135W

·Attiecības signāls / troksnis ≥92db

· Reklāmguvumu līmenis: 19V/asv

·Intermodulation kropļojumu: 0.04%

·11-pin-220 pakete

·Mikrofona funkcija

· SPiKeTM aizsardzība

Valdes funkcijas:

1. Izmantot double-sided maršrutu, rūpīgi izklāstīts, un signāla ieejas daļa ir tālu no produkcijas daļa.Masas vads daļa atrodas pie viena punkta.

2. Sakabes kondensators daļu, pieņem paplašinātās pad un ir piemērots 5mm, vispiemērotāko, 25mm kondensators.

3. Ieejas daļa ir pievienota, lai Qualcomm ķēdes, kas padara darbu valdes stabilāku!

4. Izejas daļa pieņem RL ķēdes (izolators un rezistors paralēli) lai efektīvi aizsargātu čipu, efektīvi novēršot izraisīto elektrodzinējspēks no skaļruņa tiek bojātas, kad ierīce ir izslēgta!

5. Šī padome ir aprīkots ar DC.Sprieguma diapazons ir ±16v-±36v, un ±32v ir ieteicama.

Uzstādīšana un lietošana piezīme:

1. Šis strāvas pastiprinātājs valde nevar būt savienota tieši ar transformatoru.Izejas transformators ir jāpievieno pilnvaras valdes vispirms, un tad izejas no power board barošanas daļa no valdes.Ņemiet vērā, ka pozitīvo un negatīvo nokrāsu nevar būt pieslēgti nepareizi!

2. Šī padome pieņem DC strāvas padeve.Mazākiem skaļruņa pretestība ir lielāka izejas strāva ir lielāka siltuma tiek ģenerēts.Tas ir ieteicams, ka, ja runātājs ir 4Ω, spriegums ir ieteicams ±28V (transformators ir divreiz 21V), un runātājs ir 8 Ω. 32V (transformators ir dual 24V), maksimāli var būt ±35V (transformators ir divreiz 28V), bet pievērsiet uzmanību, vai vietējā tīkla spriegums ir stabila, tas nav ieteicams izmantot.

3, katra kuģa šā kuģa, ir kanāls, stereo vajadzībām 2 gabali, var arī apkopot vairāku kanālu, atbilstoši jūsu vajadzībām!

4. Kad jauda ir pārbaudīta, signāla ieeju uz kuģa būtu saistīts ar slodzi, un to nevar apturēt.Citādi, tur būs izraisītais troksnis, un signāla līniju, kas būtu izmantojiet ekranētu vadu tik daudz, cik vien iespējams.

5. Ja uz kuģa ir uzstādīts uz šasijas, pārliecinieties, lai izveidotu savienojumu korpusa šasijas zemē ieejas uz kuģa.Ja jūs pievienot priekšā posmā, ievades līmenis aizmugures posmā nav nepieciešams būt saistīts ar šasijas, kamēr ieejas priekšā posmā ir savienots ar rāmi.Tas ir, ja abi ir saistīti, tas radīs zemes cilpas un rada troksni.

Pievienot atsauksmi

1 2 3 4 5

Recenzijas
  • Robinchyo  — 

    Thank you for the fast shipping.