Kalnu Velosipēds Hidrauliskās Disku Bremzes Naftas Izplūdes Komplekts AVID, Formula, Hanyes Echo Shimano Tekro Magura HS33 Nutt

€14.11 €8.47

Tagi: pārslēdzēju shimano, m5100, Velosipēda Atslēgu, bremzes, pilnīgs komplekts shimano deore, formula r1, magura bremžu uzstādīšanai, magura mt5, ktm asiņošana bremžu komplekts, asiņošana bremžu komplekts.

SKU : w22572 Kategorija:top
Kopīgot:
Apraksts

  • postenis type2: MTB Ceļu Velosipēda Bremžu Remonts, Instrumenti,
  • Piliens kuģniecība: Atbalsts
  • postenis type1 : Velosipēdu Hidrauliskās Disku Bremzes Asiņot komplekts
  • Veids: Instrumentu Komplekti

Aizzīmju Punktiem: 1、Profesionālās Rīks: Tas ir profesionālu velosipēdu bremzes asiņot kit, kas ir saderīgs ar lielāko daļu bremžu sistēmām tirgū.

2、Piemērots Modeļiem: par Avid, Formulu, par Hayes, Fox, par DTSWISS, lai Rockshox, utt.

3、Saderīgs ar: Saderīga gan ar minerālu un DOT šķidrumu, bet viena cilindra neapmaina no PUNKTA un minerial eļļu.

4、angļu Guider: Profesionālā asiņot bloķēt, slēgt suportu un adaptera, ir angļu detaļu lietotāja guider, tik viegli, lai darbotos tā.

5、Plastmasas Tērauda Materiāls: eļļa, asiņošana komplekts ir zema izturība.Izgatavota no plastmasas, tērauda materiāla, tā ir gluda un nerada pavājinājuma dēļ ilgtermiņa lietošanai.

Apraksts:

1. Divi pretkorozijas cilindru vairākas laika asiņošana + divas kārtējās vienreizējas lietošanas cilindru silikona šļūtene, kas ražots Japānā.

2. Profesionālās Kompresora bloks, aizveriet un suportu adapteri.

3. Savietojams ar lielāko bremžu sistēmām tirgū.

4. Tie ir labākais kits ko līdz šim esam redzējuši, šī pilnīgu komplekts satur visu, kas jums ir nepieciešams, lai asiņot visvairāk bremzes un ērts plastmasas konteiners ērtai uzglabāšanai.

Iepakojuma Saraksts:

Kalnu Velosipēds Hidrauliskās Disku Bremzes Asiņot Komplekts,*1

Pievienot atsauksmi

1 2 3 4 5

Recenzijas