12V Auto Pārnesumkārba Flush Tīrīšanas Mašīna Tīrāka Transmisijas Šķidrums Eļļas

€490.40 €465.88

Tagi: auto flush, radiatoru skalošanas mašīna, tīrīšanas mašīna flīžu, 24v sūknis ūdens, ac skalošanas mašīna, automātiska skalošanas pisuāra, paklāja tīrīšanas mašīna, diriģents plāksnes mercedes, 24 v ūdens sūknis, automātiskā pārnesumkārba.

SKU : w22687 Kategorija:top
Kopīgot:
Apraksts

  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Nosaukums: pārnesumkārbas eļļas maiņas mašīna
  • Manometrs: 0-60psi
  • darbības joma: Vidējs, Mazs Benzīna Motoru Automašīnu Un Dīzelis Transportlīdzekļa
  • virzītājspēks: (Elektriskās) DC12V
  • Modeļa Numurs: 12VZDBSXQXJ000001V0
  • krāsa: zila
  • Veids: Šķidrumu, Eļļas Maiņas Flush Tīrīšanas Mašīna
  • Izvietošana Transportlīdzeklī: Iestāde

Produkta Apraksts

12V Auto Pārnesumkārba Flush Tīrīšanas Mašīna Tīrāka Transmisijas Šķidrums Eļļas Maiņas

Šī Transmisijas Šķidrums Flush Maiņas Mašīna , tā plūsmas virziens tiek automātiski kontrolēta , un skalojamās eļļas maiņas mašīna ir vienāda summa apmaiņas sistēmu .Jauda pārnesumu kārbas un apmaiņas ir viegli izmantot, lai mainītu eļļu.Efektivitāte ir norādīts, kad tas darbojas uz to, ko jūs vēlaties, lai novērstu, piemēram, smērvielu un metāla pildījumu.Jūs varat to izmantot, un uzstādīt to viegli.Jūs nevarat palaist garām to !

Kā lietot:

1. Aizpildīt jaunu naftas barelu uz 12 litriem automatizētu pārnesumkārbu barelu.Pagrieziet pa kreisi pārslēgšanās vārstu, lai "SPIEDIENS", un tiesības "RECYCLE".Ja ārējo jaunu eļļu ir nepieciešams, tad saikne ar caurspīdīgu vitta un ārējo jaunu naftas "UZPILDES", un grieziet pa labi pārslēgšanās vārstu, lai "PILDĪJUMU".

2. Atrast atdzist off, eļļa, vita ATF.

3. Iedarbināt motoru uz laiku un tiesneša virzienā izejas un ieejas eļļa no abām pusēm.

4. Saite atdzist off naftas vitta un lodes vārsts, saite sarkanā naftas izplūdes vārstu dzimtā mašīna "ATGRIEŠANĀS", savukārt ieejas naftas vitta ir saistīta ar vietējo mašīna ir zilā plastmasas eļļas vitta "SPIEDIENU".

5. Muca uz jumta no automobiļa, jo katru impulsu rīku darbības vajadzībām.

6. Saite kompresora un kopīgo "GAISA".

7. Iedarbināt motoru, Griešanas rīku padara, ko izmanto naftas automatizēt ātrumkārba mucu atpakaļ uz dzimto mašīnas, ko izmanto naftas barelu līdz 3-4 litriem.

8. Pārslēgties uz leju jomā vārstu sarkano izplūdes eļļas vitta, ieslēdziet pārslēgšanās vārstu, dzimtā mašīna("+"virzienā, kas nozīmē, paplašinot sējumu"- "virzienā, kas nozīmē, samazinās tilpuma), vispirms noregulē spiedienu 30PSI, pēc tam sāk aizpildīt jaunu eļļu ātrumkārba, automātiskā ātrumu-mainīgā kaste tad sāk apmaiņu jaunas un lietotas barelu, izlemt, vai palielināt vai samazināt spiedienu.

9. Inspekcija logu mašīna "JAUNU NAFTAS ", kas ir jauna naftas vada, izmantojot pārbaudes logu kontaktligzdas naftas "USEDOIL" ir, ko izmanto naftas pārnesumkārbas iet cauri.

10. Pievērsiet uzmanību, lai mainītu skaļumu un krāsu naftas inspekcija logu kontaktligzdas nafta "LIETO NAFTAS", tad mums var noregulēt jebkurā laikā, lai apmierinātu vajadzību naftas apjoma pārnesumkārba, līdz kontaktligzdas, eļļas maiņa no nepatīkamām uz pašu krāsu kā jaunu eļļu.

11. Savukārt jauno naftas un izmantotās eļļas ir apmaiņu, katram pārnesumam ir nobīdīts.Palikt 5-10 sekundes, atkarībā no sejas.

12. Pievienojiet vitta pārnesumkārbas, iedarbināt motoru, aizpildīt "P" oil catch, piegādes ATF eļļa, atkarībā no eļļas līmeņa, tikmēr pārbaudīt, ja ir kāds eļļas noplūdēm.Ja eļļas līmenis ir pietiekams, pārbaudīt katru jūdzi, kad mēģinājums vadīt.(kas ir pilnīgi nepieciešams) Funkcijas Plūsmas virzienā, kas automātiski kontrolē un vienādu summu, apmaiņas sistēmas Eļļas riteņbraukšana plūsmas ātruma monitors Mainīt eļļu ar spēka pārnesumu kārba un apmaiņas Automātiski pāreju uz naftas ieguves funkcijas pēc tam, kad pabeigta naftas apmaiņai Efektīvi aizsargātu pārnesumkārbu, un noņemiet smērvielu un metāla pildījumu Nodrošinātu vienādu summu, apmaiņas Specifikācijas

Virzītājspēks: (Elektriskie) DC12V manometrs: 0-60PSI Svars: 84 lb /38Kg Pasākums: 368*432*1016 mm(14.5*17*40 collu) darbības Joma: vidējs, Mazs Benzīna Motoru Automašīnu un Dīzelis Transportlīdzekļa Garantija: 1 gads Detaļas

Iepakojuma & Shipping 1 X 12V Auto Eļļas Maiņas Flush Tīrīšanas Mašīna 1 X Lietošanas Rokasgrāmata 1Set X Savienotājs (28Pcs) + Kārba 4 X Riteņi 16 X M8 Skrūves (fiksētiem riteņiem) 1 Iestatiet X Naftas Caurules

Karstā Pārdošanas

Uzņēmuma Informācija

Pievienot atsauksmi

1 2 3 4 5

Recenzijas