Golfa Medību Rangefinder 250 Metri Digitālo 7x Laser Range Finder Monokulāri Teleskopu Attāluma Mērītājs

€18.08 €17.17

Tagi: darth sidious, mi attāluma mērītājs, golfa klubs, medības rangefinder, golfa lāzera īsa golfa nūja, binokļu jauda, rangefinder ūdensizturīgs, monokulāri telescop, darksaber, range finder golfa ft.

SKU : w23554 Kategorija:Mērījumu Un Analīzes Instrumenti
Kopīgot:
Apraksts

  • Zīmola Nosaukums: WinAPEX

Apraksts:

Ļaujiet 250 Metri Digitālo 7x Laser Range Finder testi attālums, lai jūs laikā, golfu vai medībām.Tas viens nodrošina precīzu ātruma un attāluma mērīšana.Maza novirze, ērts un pārnēsājamo.

Funkcijas:

Divu Funkciju, Attāluma Mērītājs: Ar zaļo režīmā, jūs varat pārbaudīt attālumu no jums, lai caurums viegli.Ar normālā režīmā, jūs varat izmērīt attālumu starp jums un mērķa. 250yds Mērīšanas Diapazons: Nodrošina jums nekad nebūs ārpus diapazona no mērķa, kas ir ierīce, kas golfers izmantot, lai noteiktu attālumu, lai fiksētu punktus, piemēram, karogu, zaļā vai briesmas. Precīzs Mērījums: 7X palielinājumu un +/- 2 yds precizitāti, likvidējot liekus minējumus par attālumu. Ieslēdzamas Starp Metrs (m) Un Pagalma (yd): Ērts, lai jūs varētu nolasīt mērījumu rezultātus. Plašu Pielietojumu: Neatkarīgi no golfa, jūs varat arī izmantot šo rangfinder kempingu, medniecība un pat būvniecībā.

Specifikācijas:

Posteņa Nosaukums: Attāluma Mērītājs Krāsa: Sudraba Tips: Monokulāri Teleskopu Maks.Mērīšanas Attālums: 250yds(1yds=0.914 m) Palielinājums: 7 Objektīva Diametrs: 18mm Okulāra Diametrs: 12mm Precizitāte: +/- 2 yds Izšķirtspēja: 13 Skata lauks: 7.8° Darbināms Ar: 2 x CR2032 Poga Baterijas Auto Off: Pēc Nesaistītu darbību 60s Izmērs: 94 x 50 x 38mm

Paketi, Ieskaitot:

1 x Attāluma Mērītājs 2 x CR2032 Poga Baterijas 1 x Objektīvs Audums 1 x Lietotāja Rokasgrāmata

Piezīme:

1.Vienības no attāluma ir vienāda ar vienu nav ievadīts. 2.Ar rangfinder automātiski izslēgšanās pēc nesaistītu darbību 60s.

Pievienot atsauksmi

1 2 3 4 5

Recenzijas
  • Mika2101  — 

    Not arrived and siggo waiting, this purchase is in open dispute yet.

  • Oharris540  — 

    AS described, alI need now is colourful trousers